MÖBLER / Soffor / Soffa 10695007
*
nr 1069 5007
Soffa
OPE, 50/60-tal, Skinn, längd: 220 cm
Kondition: (glipa mellan kuddarna)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:01:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 21:28:55
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)
Royal Copenhagen, ursprungligen Den Kongelige Porcelænsfabrik, eller till vardags Kunglig Dansk på svenska, är en av Europas äldsta tillverkare av porslin. Fabriken grundades redan 1775.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: läder ope skinn soffa soffor
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med Bakertyg, Lotus. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44
-
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:52
-
6131 Soffgrupp
3 delar, Rotting, Soffa+ fåtölj + bord med glasskiva
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
*
Soffa
Kondition: (glipa mellan kuddarna)
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5007
Soffa
OPE, 50/60-tal, Skinn, längd: 220 cm
Kondition: (glipa mellan kuddarna)
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 21:28:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)
Royal Copenhagen, ursprungligen Den Kongelige Porcelænsfabrik, eller till vardags Kunglig Dansk på svenska, är en av Europas äldsta tillverkare av porslin. Fabriken grundades redan 1775.
Royal Copenhagen, ursprungligen Den Kongelige Porcelænsfabrik, eller till vardags Kunglig Dansk på svenska, är en av Europas äldsta tillverkare av porslin. Fabriken grundades redan 1775.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: läder ope skinn soffa soffor
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med Bakertyg, Lotus. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44 -
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:52 -
6131 Soffgrupp
3 delar, Rotting, Soffa+ fåtölj + bord med glasskiva
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55